×

O mně

Narodila jsem se v roce 1984 a po vystudování Marketingové komunikace a Cestovního ruch v Otrokovicích, jsem se přestěhovala do Prahy, odkud je můj manžel Martin. Pracovala jsem ve společnosti T-Mobile jako recepční, asistentka a zároveň vystudovala bakalářský obor Marketingové komunikace na Vysoké škole finanční a správní. 

K práci lektorky, která mě nyní naplňuje a nabíjí, jsem se dostala díky našim dvěma dcerám, Barunce a Verunce. V roce 2009 jsem s Barunkou pronikla do znakování s batolátky, jehož jsem se stala i lektorkou. Celou naši rodinu znakování obohatilo o krásné chvíle plné porozumění a skvělé komunikace. S Verunkou jsem se pak rozhodla pro další kurzy, které jsou založené zejména na rozvoji jemné motoriky, jež pomáhá dětem se ztvárněním zmíněných znaků a celkově rozvíjí jemnost v každodenním praktickém životě.

Absolvovala jsem několik kurzů certifikovaných MŠMT. Stále se vzdělávám a navštěvuji či poslouchám online kurzy - další zdroje informací o výchově dětí a respektujícím přístupu k nim. 

Pomůcky, které využívám na svých kurzech jsem z velké části vyrobila sama a to hlavně pro inspiraci vás, ostatních maminek, které tím nacházejí možnost umět zaujmout své děti právě tím, co je zajímá a užít si s nimi báječné chvilky soustředěnosti a poznání. 

Věřím, že se vám i dětem na mých kurzech bude líbit a odnesete si nejen spoustu inspirace, ale také třeba nové kamarády. 

Těším se na setkání s vámi. 

Pája